Renk seçin:


Alternatif (çevrimdışı) Google Chrome yükleyicisi (Windows)

  • 09 Eylül 2015
  • 757 kez görüntülendi.
Alternatif (çevrimdışı) Google Chrome yükleyicisi (Windows)

Google Chrome’u http://www.google.com/chrome adresindeki standart yükleyiciyi kullanarak indirmede sorunlar yaşıyorsanız, tarayıcıyı aşağıdaki bağlantılardan kullanabileceğiniz alternatif bir yükleyiciden indirmeyi deneyin.

cevrimdisi-chrome-yukle-offline-chrome-installation

Bu alternatif yükleyiciler Google Chrome’un yüklenmesi için bir ağ bağlantısı gerektirmez, dolayısıyla Chrome’u çevrimdışındayken yükleyebilirsiniz. Yüklendikten sonra Chrome, tarayıcının yeni bir sürümünün kullanılabilir durumda olduğunu algıladığı anda otomatik olarak güncellemeyi dener. Ancak, ağ yapılandırmanız tarayıcının uygun şekilde güncellenmesine engel olabilir. Bu sayfaya yer işareti koymanız ve Chrome’un yeni sürümlerini el ile indirmek üzere düzenli olarak geri gelmeniz önerilir. Böylece, önemli güvenlik düzeltmelerini ve özellik geliştirmelerini aldığınızdan emin olabilirsiniz. Google Chrome sürümleri blogunu ziyaret ederek kullanılabilir güncelleme olup olmadığını görebilirsiniz.

Chrome’un iki alternatif yükleyicisi arasında seçim yapma:

Gerekli yükleyici dosyasını indirdikten sonra, dosyayı açın ve yüklemeyi tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın. Ek yardım için Chrome Yardım Merkezi‘ni ziyaret edin.

 

kaynak: bknz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*